Praha

mSTAN Praha

Adam Havlas
Předseda

603 813 399 
adam.havlas@praha.eu

 

Pavel Pospíšek, tajemník krajské rady mSTAN Praha

Pavel Reh
Místopředseda

728 442 096
pajusreh@seznam.cz

 

Mladí Starostové a nezávislí z Prahy jsou největší krajskou organizací v rámci spolku. Dlouhodobě podporujeme myšlenky hnutí STAN a pomáháme naším komunálním i parlamentním politikům v jejich práci. Záleží nám na naší metropoli. Pravidelně se proto účastníme dobrovolnických akcí jako Ukliďmě Česko. V členské základně mSTAN Praha působí také zastupitelé různých městských částí, kteří prosazují pohled mladého a pracovitého člověka do fungování samosprávy.  Pravidelně se setkáváme na společenských i nespolečenských akcích, pořádáme semináře, pomáháme během i mimo kampaň hnutí STAN a děláme osvětu mezi mladými lidmi. Přidejte se k nám!

Pavel Pospíšek
Tajemník

Naše články:

V Praze proběhl volební sněm, v duchu omlazování vedení

Pražská krajská organizace Mladých starostů a nezávislých si na svém sněmu 26. února zvolila nové vedení. Dosavadní krajská rada včele s předsedou Lukášem Tůmou se rozhodla předat vedení mladší generaci. Sněm se tradičně konal v budově Hlavní kanceláře hnutí STAN na Malostranském náměstí. Hlavním tématem byla již zmíněná volba nového předsednictva.

Read More »
mSTAN Praha

Mladí Starostové z Prahy se pravidelně účastnili debat na televizních stanicích a podporovali kandidáty hnutí STAN do Poslanecké sněmovny

Během horké fáze kampaně se členové mSTAN Praha v hojném počtu účastnili televizních debat, kde vystupovali politici hnutí STAN. Nejvíc frekventovaným místem, kde mSTAN Praha podporovali kandidáty hnutí STAN, byly pořady TV Barrandov. Hlavně Aréna Jaromíra Soukupa. Paní Věra Železná Kovářová, pánové Tomáš Müller či Jan Lacina anebo také pan Jan Farský velice ocenili velkou účast a podporu v těchto diskusních pořadech. Kromě „barrandovských debat“ se pražský mSTAN účastnil i velkých debat. Za zmínku stojí určitě speciály na TV Prima či poslední předvolební debata na Českém rozhlase. Mladí Starostové z Prahy považují tuto aktivitu vedle kontaktní kampaně v pražských ulicích za velice důležitou, protože každý diskutér se cítí mnohem komfortněji s podporovateli v zádech. Těšíme se zase příště na televizních obrazovkách!