mSTAN v Karlovarském kraji funguje od 16. 11. 2018. V našem kraji jsme jediná, opravdu fungující politická organizace pro mladé lidi. Pořádáme různé společenské akce, často spojené jak jinak než s politikou. Pomáháme také ve volebních kampaních a máme za sebou nejeden úspěch. Pokud se chcete podílet na utváření společnosti a politiky v našem kraji, tak se nestyďte ozvat. Pokud nejste z Karlovarského kraje, tak nás alespoň sledujte na Facebooku, kde jsme aktivní.

 

Facebook stránka

 

Předseda krajské rady mSTAN KVK je Erich Kříž.

 

E-mail: erich.kriz@stan.cz

Co o sobě řekl?

Pracuji již pátým rokem jako krajský tajemník STAN v Karlovarském kraji a jsem zároveň již druhé volební období zastupitel v rodném městě Krásně, kde se jako předseda výboru pro rozvoj města věnuji hlavně koncepčním věcem. Obecně se snažím pomáhat lidem ve veřejném prostoru a zlepšovat tak bídnou kvalitu české politické reprezentace, ve volném čase se věnuji cvičení, dobrému vínu, jídlu a četbě.

 

Místopředseda krajské rady a tajemník mSTAN KVK je Jiří Duchek.

 

E-mail: jiri.duchek@stan.cz

Co o sobě řekl?

Členem Mladých starostů (mSTAN) jsem od roku 2017 a od té doby úzce spolupracuji se stranou Starostové a nezávislí. V témže roce jsem se stal asistentem krajského tajemníka STAN v Karlovarském kraji, od listopadu 2018 jsem asistentem senátora Miroslava Balatky a také místopředsedou i tajemníkem krajské organizace mSTAN. Od konce roku 2018 také zasedám v kulturní a školské komisi v rodném Chebu. Jako velký patriot chci zlepšovat život ve svém městě, regionu i kraji. Snažím se přiblížit svět politiky té své i mladším generacím a probudit v nich zájem a aktivitu. Ve volném čase hraji na bicí, navštěvuji i organizuji kulturní akce, běhám a cestuji.