Členové mSTAN Jihomoravský kraj

O nás

V Jihomoravském kraji působíme od roku 2017. Jsme organizací mladých lidí, které spojuje zájem o politiku, podpora politického hnutí Starostové a nezávislí a zájem o veřejné dění.

U nás v kraji se věnujeme zejména pořádání členských akcí, vzdělávacích aktivit či debat s odborníky, účastníme se stáží u politiků a v nejrůznějších institucích anebo se třeba zapojujeme do volebních kampaní. 

Chceme být aktivními účastníky veřejného života a komunální, krajské i celorepublikové politiky. Svými aktivitami se snažíme podněcovat mladé lidi v zájmu o politiku a věci veřejné. Pokud máš stejné zájmy, rádi tě mezi námi přivítáme!

Kde nás také najdete

Facebook: https://www.facebook.com/mstanjmk/ 
Instagram: https://www.instagram.com/mladistarostove_z_jmk/

Lidé a kontakty

Jan Panzar
předseda krajské organizace
Email: Jan.Panzar@mladistarostove.cz 
Tel.: 773 457 310

Jan Panzar

Jmenuji se Jan Panzar a bydlím ve Veverské Bítýšce. V červnu 2020 jsem se stal předsedou krajské organizace mSTAN Jihomoravský kraj. O politiku jsem se zajímal od střední školy, tři roky jsem byl předsedou třídy a rok i ve studentském parlamentu školy. Také jsem jedním ze spoluzakladatelů klubu požárního sportu a dva roky jsem byl jejím předsedou. Kromě politiky se také zajímám o dění v obci. Jsem členem sboru dobrovolných hasičů a zároveň působím v zásahové jednotce obce. Také se velice zajímám o folklor, jsem aktivní přespolní hodař s láskou k cimbálu a dechové hudbě. Když mám ještě i nějaký volný čas, tak pracuji na chatě nebo se bavím s přáteli. Naše město je ve špatném stavu, probíhají špatné investice a zájem o dění a podporu v obci je velmi nízký. Také proto jsem se přidal do hnutí STAN, abych se učil od mistrů ve svém oboru. Pokud vyhrajeme další komunální volby, rád bych se zaměřil na modernizaci města

Michael Ulbrich
místopředseda krajské organizace
Email: michael.ulbrich.mSTAN@gmail.com 

Michael Ulbrich

Jmenuji se Michael Ulbrich, od června 2020 jsem místopředsedou krajské organizace mSTAN Jihomoravský kraj. Ve STANu a mSTANu jsem od roku 2017. O politiku jsem se zajímal vždy a Starostové a nezávislí mi tehdy byli, a jsou samozřejmě do dneška, nejsympatičtější politickou stranou či hnutím u nás. 

V naší obci působím 2. volební období v zastupitelstvu obce. V roce 2018 jsem zakládal spolek Kobylnické impérium, ve kterém dodnes působím jako prezident, císař a imperátor. Na vysoké škole jsem studoval ekonomiku a management a dále také na právnické fakultě veřejnou správu. Ve volném čase rád jezdím na kole, chodím do přírody nebo si zajdu s kamarády na pivo.

Mladí starostové jsou pro mě spolkem lidí zajímajících se o politiku a věci veřejné, lidí naladěných na stejné vlně a lidí, se kterými jsem ochoten kdykoliv trávit svůj volný čas. Proto jsem v mSTANu! A třeba to mohou být důvody, proč být v mSTANu, i pro vás.

Vítězslav Mader
tajemník krajské organizace
Email: mader.vitezslav@seznam.cz 

Vítězslav Mader

Jmenuji se Vítězslav Mader, studuji na gymnáziu v Brně, a jsem také tajemníkem krajské organizace mSTAN JMK. Nespokojil bych se jen s tím, že bych chodil pouze k volbám, a proto jsem se rozhodl podat přihlášku do hnutí STAN. Do mSTANu jsem vstoupil kvůli nabídce zajímavých akcí, při kterých mám možnost získat mnoho informací. Nyní spolek vnímám hlavně jako sdružení přátel a věřím, že bude také vhodnou přípravou do komunální politiky.